Coffee to Home – káva až k vám do domu

Opět bylo potřeba vyzkoušet nějakou další „kávovou vychytávku“ – a jelikož se v poslední době s předplacenými dodávkami kávy až domů roztrhl pytel (kávy?), bude tento článek o jedné ze služeb, nazvané prozaicky – Coffee to Home, kterou na následujících řádcích představím.

Degustační balíčky na každý měsíc

Ať už pronikáte do voňavého světa kávy, anebo jste ostřílený „kafař“, určitě přivítáte možnost rozšířit si své obzory o nové chutě kávy ze všech koutů světa, upražené pokaždé v jiné, výhradně české, pražírně. O to se prý postarají hoši z Coffee to Home. Tak jdeme objednávat!

Balení prodává, aneb káva je tu

Opravdu! Krabička s kávovými balíčky přišla poštou hned druhý den po objednávce. Uvnitř byly, v hnízdě z dřevěných pilin, usazeny tři 50 gramové balíčky kávy, namlety přímo pro můj french press. Gramáž není náhodná, vše je spočítáno tak, že by průměrný piják kávy měl s tímto množstvím vystačit právě měsíc. Pro ty, kteří (stejně jako já) ví, že mu gramáž stačit v žádném případě nebude, objednejte si radši dávku na tři měsíce. Anebo na šest.

Tři kávové balíčky po 50 gramech

Tři kávové balíčky po 50 gramech

Detaily, detaily, detaily

V krabičce byl také přiložen graficky velice hezky zpracovaný dopis s nadepsaným jménem objednávajícího. Dále pak ty velice praktické plastové serepetičky, kterými si můžete již otevřený balíček sepnout (asi znáte z toastového chleba), aby Vám káva nevyčichla. Jedná se o detaily, které rozhodně potěší.

Takové to domácí degustování

Ke každému balíčku kávy je připravena kartička. Ta nejen, že informace ke konkrétní kávě obsáhle poskytuje, ale je schopna informace i vstřebávat, a to prostřednictvím zadní „degustační strany“, která je připravena pojmout Vaše erudované názory na danou kávu. Takže si můžete udělat takovou komorní degustaci i u Vás doma.

Balení obsahuje průvodní dopis a degustační karty

Balení obsahuje průvodní dopis a degustační karty

Podtrženo sečteno

Za necelých tři sta korun dostanete ideální dárek pro milovníka kávy – třeba až na půl roku můžete někomu zpříjemnit život prostřednictvím kávy s příběhem a hlavně překvapením, které každý další balíček obsahuje – nikdy totiž dopředu nevíte, jaké kávy se do něj dostanou.

Vybrat předplatné