10 tipů na vánoční dárky pro milovníky kávy

Máte doma milovníka kávy a přemýšlíte, co mu na Vánoce věnovat? Nechcete dávat stále ty stejné pitominky, ale rádi byste dárek, který potěší a zaujme? Připravili jsme seznam 10 dárků, se kterými vedle nešlápnete. A je jedno, jestli máte na dárek stokorunu nebo tisíce!

1. Cibetková káva (690 Kč)

Cibetková kávaIdeální dárek pro toho, kdo všude byl, všechno zná a všechno má. Je totiž velice pravděpodobné, že kávu z trusu cibetky palmové ještě nepil, neviděl a nezná.
Přejít do obchoduVíce informací

2. Coffee to Home (od 270 Kč)

Coffee to Home
Ideální dárek, který může těšit třeba měsíc, celý rok nebo i doživotně. Panové z Coffee to Home vyberou kávu a zašlou v originálně zpracovaném dárkovém balíčku poštou obdarovanému. Každý měsíc, znova a znova. Ideální pro ty, kterým chcete umožnit ochutnat opravdu výbornou kávu.
Přejít do obchoduVíce informací

3. Konvička Frenchpress (od 199 Kč)

French press Randwyck Verona
Nemůžete si dovolit drahé dárky? Vůbec nevadí – již od necelých dvou set můžete obdarovat svého blízkého designovou konvičkou na přípravu kávy, která může být leckdy kvalitnější, než z drahého stroje. Stačí dodržet pár základních pravidel.
Přejít do obchoduVíce informací

4. Handpress pro řidiče (4 360 Kč)

handpresso-auto
Máte ve vašem okolí řidiče z povolání, taxikáře nebo prostě někoho, kdo tráví hodně času za volantem? Kupte mu Handpress, přístrojek, který zaručí výborné espresso v pohodlí vozu. Stačí zapojit do zapalovače v autě, naplnit vodou a palubní deska se rázem promění v kavárnu.
Přejít do obchoduVíce informací

5. Zelená káva (od 80 Kč)

zelena-kava
Kila dolů, i ta se dají darovat. Tedy nepřímo, prostřednictvím zelená kávy s hubnoucími účinky. Je možné objednat pouze vzorek (52 Kč), abyste nekupovali zajíce v pytli.
Přejít do obchoduVíce informací

6. Bezkofeinová káva pro maminky (od 89 Kč)

bezkofeinova-kava
V těhotenství to prostě občas bez kávičky nejde, ale s ní také ne, protože obsahuje kofein, jenž může vaše dítko, ať už narozené nebo stále v bříšku, proměnit v rotujícího šotka. Bezkofeinová káva toto řeší – díky ní maminka nepřijde o svůj kávový rituál.
Přejít do obchoduVíce informací

7. Handpresso pro cestovatele (2 870 Kč)

handpresso-hybrid
Ideální dárek pro ty, kteří po týdnu doma plánují další cestu. Handpresso cestovatelům usnadní přípravu výborné kávy v prostředí, kde se o kvalitním šálku většinou jen sní.
Přejít do obchoduVíce informací

8. Přispějte na děti koupí kávy Brasil Santos (40 Kč)

brazil-santos-pack
Co takhle spojit příjemné s ušlechtilým? Darujte svým blízkým exkluzivní minibalení světově proslulé brazilské kávy Brazil Santos. Z každého balíčku přispíváte na potřeby nemocných dětí. Lahodná ovocná chuť s tóny čokolády a ořechů potěší nejen kávové gurmány.
Přejít do obchoduVíce informací

9. Grindripper pro náročné chataře (1 190 Kč)

grindripper
Přenosný mlýnek, filtrační aparaturka, dobrá zrnková káva a sada filtrů umožní si třeba i na chatě vychutnat to správné kafe. Žádné lógry, žádná zvětralá káva z termosky.
Přejít do obchoduVíce informací

10. Pro každého – kniha Petry Veselé (399 Kč)

Kniha o kávě
Dárek, jenž umožní opravdu každému proniknout do voňavého kávového světa. V knize se mimo jiné dozvíte, jakým způsobem se pěstuje káva, jak se zpracovává a mnoho dalšího.
Přejít do obchoduVíce informací

Nevybrali jste?

Nic není ztraceno, ještě můžete navštívit náš kávový obchůdek, ve kterém je toho ještě trochu více.